Červen 2012

Ok.. bude to dobrý...

29. června 2012 v 23:52 | Ellie
..snad!

Promluvila jsem si s mamkou a zajdu si k nějaké doktorce. Slíbila jsem to holkám a potřebuju začít normálně žít a ne se pořád ovládat jídlem. Yes! Já sama.. chci jíst pořád zdravě, ale trochu chci zvětšit porce a hlavně si nevyčítat každou píčovinu! O prázdninách se prostě zabavím, abych nemyslela na jídlo.. V pokoji mám spoustu nepotřebných věcí, starého oblečení (ze kterého jsem buď zhubla anebo se mi nelíbí) a potřebuju si to trochu zvelebit. Takže rozhodně plány mám a nemluvím o kamarádech, na které přes školní rok o těch super krátkých víkendech nemám čas. Už mám pár akcí, ale postupně se bude diář plnit a já si ty prázdniny prostě užiju! Mám jasnou představu, jak se chci vrátit v září do školy. A jelikož si dost dobře uvědomuju, že je to v mých silách.. tak proč si tu představu nezrealizovat?! Zítra se jedu odreagovat do Prahy, něco pro zlepšení nálady si nejspíš koupím, aby mě to motivovalo jít dál. Udělám si hezký den a budu se soustředit na to pozitivní. Jídelníčky mám teď chaotické, množství zhruba stejné, ale míň pohybu, snad to nepůjde nahoru.. tomu samozřejmě zabráním. Budu denodenně dřít! Užijte si prázdniny podle vašich představ a hlavně neseďte doma na zadku! To je krůček k přejídání a podobným hnusům! Hodně pevné vůle a pozitivních myšlenek! Zase se později ozvu....


Sebenenávist útočí...

26. června 2012 v 14:43 | Ellie
Dejte mi pár dní a snad se vrátím... budu číst blogy a myslet na vás, ale nemám teď na nic absolutní chuť. E.

24.6.

24. června 2012 v 14:24 | Ellie |  Meal.
Po tom včerejším hnusném záchvatu [naštěstí to nebyly zase takové kalorické bomby - převážně ochucené jogurty] a objímání mísy je mi taak těžko, že ani nemám chuť na jídlo.. takže to dnes bude odlehčený.. Vstávala jsem někdy po 11té a mám pořád strašnou žízeň.. Už mám v sobě asi 3 ovocná piva, ale nějak se s tím nepářu. Je mi vedro, tak se potřebuji osvěžit. Snad to pivo není zase takový hřích ;)..

13:20 - zeleninový salát s kuřecím masem, 3 lžičky bílého jogurtu
..?


Musíme se do toho opřít a nejíst ty nezdravé, tělo zatěžující blafy, ano? :*

Sakra..! Proč?

24. června 2012 v 1:06 | Ellie
..proč jsem se přežrala? vždyť jsem neměla hlad! proč jsem jedla, když mi bylo špatně už po tom prvním jogurtu.. proč neposlouchám žaludek? co je s tou silnou vůlí sakra? proč jsem si zase rvala ty prsty do krku, když vím, jak to bolí? :(


Inspirated... I MUST... :)

22. června 2012 v 21:03 | Ellie
Musím začít žít zdravě.. po dnešku už skoro sama chci. Nejdřív musím přesvědčit ten hnusný hlas v hlavě. Ráno jsem si dala velkou snídani plnou živin (!neodnesla to hned do záchodu) a zkoušky dopadly tak, jak jsem si přála.. prostě nejlíp jak mohly. Známku ještě nevím, ale holky ze třídy mě chválily, že se mi to povedlo.. Mám motivaci, abych příští rok pod prací skvělých profesorů oslnila.. a ukázala, že na to MÁM! Protože na to mám.. jinak bych na té škole nebyla přece.. MUSÍM ukončit ten hnusný koloběh hladovění a depek.. ty hladovky mi ani tak nevadí, mám stažený žaludek, ale nemůžu mít pořád ty depky, co s tím tak silně souvisí.. MUSÍM se radovat z jídla.. a ukázat všem, že mám ego.. někde v sobě, hluboko zakopané.. dřív tak výrazné.. v poslední době nulové. MUSÍM ho zase najít... jsem odhodlaná! Ostatní holky v ročníku na sobě musí zapracovat co se týče postavy.. a já na sobě MUSÍM zapracovat co se týče sebevědomí :) samozřejmě postavu taky hodlám udržovat ;) když se to bude držet okolo té 55ky, tak budu spokojená!


Mission accepted..

21. června 2012 v 18:58 | Ellie
Tak... nejnáročnější zkoušky za mnou! Zítra mě čekají poslední, pořád jsem nervózní, ale měla jsem prášek a pak jsem byla v klidu... Mám z toho dobrý pocit :) tři čtvrtiny jsem dělala nejlíp jak jsem mohla a díky nepohodlnému obutí byla poslední čtvrtka totálně nanic, ale to tak děsně nehrotím, protože známka závisí i na tom ostatním.. Takových depek co jsem měla a nakonec dobrý... :) Bylo zmíněno pár lidí, co by měli uvažovat o odchodu a moje jméno naštěstí nepadlo ;)... nicméně je prý dost čtyřek a minimum jedniček. Ale na čen závisí známky, když je nejdůležitější projev a výraz... já čekám tak trojku, ale uvidíme... Přišlo i na připomínky k postavě a doporučení, abychom se sebou o prázdninách něco dělaly.. takže u mě je to jasný... Budu se snažit nakopnout metabolismus, navýšit příjem zdravého jídla a přitom si udržet postavu a kondici.. ;) Musím být po prázdninách fit a plná pozitivní energie. Hodlám zapracovat na sebevědomí a svém egu.. včera mi nejlepší kamarádka vyklopila do očí, co si myslí o mém sebevědomí a mě to vyburcovalo, protože má absolutní pravdu.. a tímhle egem nemám šanci v tomhle oboru. V září už prostě NEBUDU ta troska, co se topí v depkách a má sebevědomí daleko, daleko pod bodem mrazu!! Budu prostě Ellie s velkým E.... budu OSOBNOST! a ne ta myš, co sedí v koutě a bojí se špitnout.. Zítra mi držte palce :* doufám, že jste si užily první letní den :))))*

Předzkoušková depka..

20. června 2012 v 18:11 | Ellie
Jo, zítra se asi fakt zahrabu a nikdo mě nikdy neuvidí...

19.6.

19. června 2012 v 19:14 | Ellie |  Meal.
06:00 - Caro Vitality a půl Ovofitu, hrst cereálií Dobrá vláknina kakaová [moje nová srdcovka ^^]
12:30 - 1 naběračka zeleninové polévky, treska se sýrem a brokolicí
18:20 - Řecký salát, 100g bílé Activie
+ 0.5l Staropramen Cool Lemon
Byla jsem se dneska koupat a špatná nálada k vecěru ustoupila.. zítra ráno to ale zase bude děs... je mi to jasný... včera jsem si koupila ty šaty, jak jsem vám posílala fotku ;) velikost 36 mi dobře padne a ani nemusím nosit žádnou lambadu :D (jakákoliv podprsenka je mi moc velká..) No, dneska jsem si je vzala do školy a opět přistálo několik komentářů na mojí postavu... no jo, minišaty.. odhalená ramena, dekolt a skoro celá stehna... V tomhle vedru jsem to ale ocenila. Pozítří máme ty nejdůležitější zkoušky a já se strašně bojím... mám stažený žaludek a žádnou sílu. Nejradši bych se fakt zakopala a vylezla až v září..

Müsli tyčinky

18. června 2012 v 13:30 | Ellie |  Dieting.
Našla jsem na netu takovou dietní 'recenzi' vybraných müsli tyčinek. Docela zajímavý.. jinak můžete psát tipy, které máte nejradši vy, ať se navzájem můžeme inspirovat :)


17.6.

17. června 2012 v 8:37 | Ellie
Tak.. balení na intr, nějaký ten úklid... klasická neděle. Už toho lenošení moc nebude, tak snad si aspoň vy odpočinete ;)

09:30 - bílý jogurt 200g, 3plátky eidamu, Caro Vitality
10:30 - ochutnávání vlastního míchaného salátu
13:00 - vývar, kuřecí prso, salát Caprese (z mozzarelly light) + restovaná zelenina
20:00 - míchaný salát (á la lightenka :*) - červené zelí, cottage, sojové maso + trošku jogurtu


Mimochodem.. tenhle týden jsem si v Tally Weijlu zkoušela krásné šaty. Kámoška mi je schválila, co na ně říkáte? ;) Mám si je koupit? :)
Neznič to, pro co jsi tak tvrdě bojovala.