Listopad 2012

motivated

26. listopadu 2012 v 11:11 | Ellie
ctu stare prispevku, cca 10 mesicu zpet.. namotivovana jsem byla tehdy, jsem i ted.. hubnu, jdu si pro 54


23.11.

23. listopadu 2012 v 22:28 | Ellie |  Meal.
Ahoj berušky, vypadá to, že jsem na dobré cestě ze ZP :) Dneska jsem jela autobusem a vedle mě seděla nějaká strašná koule, na svačinku měla nějakou sekanou v housce - 'vonělo' to přímo skvostně, po přepáleném oleji a když stevardka rozdávala teplé nápoje, tak si 2x objednala horkou čokoládu, která do ní zahučela rychlostí blesku. Už nikdy víc! Div se světe, že se vešla na tu sedačku a celou cestu mě ta její tučná ruka překážela... Nechápu jak se mi povedlo se připoutat pásem, ty její špeky byly rozkydlý snad úplně všude! Ale aspoň vím, co mám dělat, abych tak nedopadla! Dávám pro inspiraci jídelníček :) mohlo toho být víc, přece jenom ZP se může vrátit vždycky, ale holt jsem měla docela perný den ;)

Sn: ananasový ovofit, 2 malé perníčky
Ob: šopský salát, celozrnné pečivo
Sv: cappuccino bez cukru
V: zeleninový salát, 2 krajíčky chleba, presso


16.11.

17. listopadu 2012 v 11:50 | Ellie |  Meal.
Po dlouhé době přidávám jídelníček.. Není to nic moc, ale 1* oproti předchozímu období :) pohybu mám požehnaně, to víte... večer jsme byli na akci a hodně jsme toho nachodili :) Přišla jsem ve čtvrt na čtyři :D

07:30 - mléčná rýže, 2 rohlíky s marmeládou a 1 rohlík se sýrem
13:10 - těstovinový salát s tuňákem
19:00 - půl hermelínu Figura, dva krajíce chleba s pomazánkou a šunkou
21:00 - 2 balení BeBe


vím, že mi to spousta z vás kritizuje, ale pro mě je to velký úspěch při léčbě ze ZP :)


Jeď na sto procent..

12. listopadu 2012 v 21:01 | Ellie
Dokážeš to. Jenom musíš chtít a jít svému cíli naproti, on sám nepřijde.

It's away, you can say BYE! :)

8. listopadu 2012 v 1:59 | Ellie
Ahoj berušky, snad uherský rok jsem se neozvala... Nebudu to okecávat, byl to úmysl. Neměla jsem na to chodit sem, na hubnoucí blog, když.. jsem tak šíleně žrala. Ale teď to nemyslím nějak ironicky, nejdřív ZP a potom šílená žravost z hormonů, který mi měly urovnat krámy. Jenže... se mi díky nim strašně zhoršilo akné, nálada a hlavně zvětšila chuť k jídlu. Od července jsem se nevážila a je to dobře.. děsí mě, kolik jsem tak mohla vážit. Teď ležím doma, skolila mě střevní chřipka, ale už je líp.. Kromě nulového pohybu je to fajn, nejím žádné tučné a těžké jídla.. jsem celkově odlehčená :) měla bych se vážně zamyslet nad skladbou jídelníčku. Nedávno jsem nezřízeně žrala maso, abych do sebe dostala co nejvíc bílkovin.. Teď už vím, že to jde i jinou cestou, aby nebyly ty jídelníčky tak stereotypní.. Jo a taky jsme se stěhovali do Prahy, takže o víkendech jsem balila věci do krabic, probírala, co budu a nebudu potřebovat. Začíná nová etapa života, objevila jsem spousty věcí, které jsem hledala, o kterých jsem nevěděla, že máme.. tyhle momenty mi dělají radost, jako bych si zrovna něco krásného koupila.. fakt :D například mamka se mi nějak zapomněla pochlubit, že máme odšťavňovač, takže si budu moct dělat různé zeleninovo-ovocné šťávy, smoothie.. na to se hrozně těším :) miluju zelenou, barvu, ale i v jídle.. špenát, okurky, hrušky, jablka, kedlubny.. wow.. to budou experimenty! Dnes večer se asi pojedeme podívat do Ikey na nějaký nábytek pro mamku, tak jsem zvědavá.. doufám, že to zakončíme na večeři, miluji jejich saláty! A během dne bych se ráda vypravila podívat do nedaleké zdravé výživy :) No, to je asi všechno, až se mi zlepší stravovací návyky, tak zase začnu přidávat jídelníčky, jako dřív.. s hodně kamarádkama jsme se shodly, že mi to pomáhá v sebekontrole. Opatrujte se, užívejte si podzimních dní - bez chmurných nálad a zvesela do hubnutí :)) přece chceme vklouznout do volných zimních kabátků a bund tak, aby odhalovaly štíhlé nožky! Já opravdu nemůžu zkousnout tu těsnou bundu, ve které se ani nemůžu ohnout :3 Co dokážou hnusný hormony... (kéž by to byla jen výmluva....)

Ale ono to půjde! :*

Neznič to, pro co jsi tak tvrdě bojovala.