Leden 2014

kdomápořádvymýšletnadpisy?

16. ledna 2014 v 19:53 | Ellie
Včera jsem se po roce zvážila.. nadšená jsem nebyla, ale to já nebudu asi nikdy.. každopádně.. holky, serte na váhu! před rokem jsem měla skoro stejně, ale byla jsem jako váleček - samý sádlo.. teďka cvičím aspoň 4x týdně a mám hodně svalů, ale cítím se mnohem líp.. samozřejmě, že chci shodit, protože tohle už je fakt hodně na moji výšku.. ale fakt na to číslo kašlete, nic vám neřekne... ;) dneska jsme to rozebíraly i s holkama ve třídě před tělákem a jedna holka, která má fakt postavu jako modelka, se nám pochlubila, že má 60 kilo (měří kolem 173cm).. svaly dělají svoje :) takže to číslo nehroťte!! :))

Zamyšlení..

12. ledna 2014 v 18:57 | Ellie
Já vím, já vím.. pěkně to tady flákám.. sem tam článek, jídelníček.. pořád sliby, chyby.. Nemám čas obíhat, možná ani sama nevím, co chci.. Vím rozhodně, že chci mít nádhernou hubenou postavu, ale geny na to nemám (široká ramena, svalnatý nohy).. cvičím pravidelně, stáhla jsem si do mobilu Nike Training Club a cvičím workouty, kdo máte iOS, nebo Android, vřele doporučuji :))

dnešní jídelníček:

11.00: žitné vločky, 2lž. medu, lž. arašídového másla, banán
13.30: těstoviny se špenátem, sýr. omáčkou a kuřecím masem
17.00: kafe s mlékem bez cukru
19.30: salát Caprese


plánuji ještě cvičit, ale nejdřív se musím připravit na zítřejší test z fyziky.. chtěla bych zmenšit svačiny na ovoce (dopoledne) a zeleninu (odpoledne)... snad už to konečně půjde dolů a mně se vyrýsují svaly a shodím tuk.. :) do léta času dost.. zdravý jídelníček mi už tolik problém nedělá, ale udělat si pravidelně čas na cvičení.. ;)) brzo zase začnu chodit do fitka, už se těším :))


- přikládám super xHIIT workout :) opět s Rebeccou Louise ;))


New year

1. ledna 2014 v 21:51 | Ellie
přeji vám všechno nejlepší do nového roku :)) ať je lepší než ten předchozí! rozepsala bych se víc, ale zase mám nějakou chmurnou náladu..

Neznič to, pro co jsi tak tvrdě bojovala.