Duben 2014

Nový blog

6. dubna 2014 v 12:19 | Ellie
Ahoj ahoj :) navazuji na předchozí článek a oznamuji, že se stěhuji na blogspot, takže kdo by chtěl, může se podívat :) tento blog rušit nebudu, navždy to bude taková vzpomínka na moje nejemotivnější období.

--> www

Jarní elán

1. dubna 2014 v 21:59 | Ellie
Tak jsem se taky jednou dokopala k tomu otevřít blog a něco napsat..

Jak jste si všimly, na blogování fakt kašlu.. je to kvůli času (tohle už píšu asi po 43796. ) a protože asi pořád nevím, co chci. Líbí se mi vychrtlá postava, ale od kluků čím dál častěji poslouchám, jak se jim líbí kulatá, pevná prdel :D . Nevím, komu se pořád chci líbit, ale se sebou snad nebudu spokojená nikdy… Mám široká ramena, špek na břiše a tlustý nohy.. a takhle to bylo pořád.. i když jsem měla propadlé břicho a vysílením jsem nemohla vstát z postele (to už je ale tak dva roky zpátky, některé si mě asi pamatujete)..Pořád sleduju všelijaké fitnessky, cvičím workouty a lajkuju fotky na facebooku a instagramu.. Ale musím si přiznat, že miluju jídlo - především to zdravé.. a to je asi důvod, proč jsem tu pořád oddalovala svoji ,,cestu k dokonalosti (vychrtlosti)''.. ale teď vidím, že to asi není to nejvhodnější pro mé tělo.. asi je mi opravdu souzeno mít vypracovanou postavu a přijmout své tělo..

Často mě přepadají depky, ale tento víkend jsem si uvědomila pár drobných, zato pro mě důležitých věcí - i když bydlím rok a půl v novém městě, mám okolo sebe opět úžasné lidi.. není jich sice moc, ale mám kamarád(k)y, kterým se můžu svěřit a kdykoliv si s nimi popovídat (občas i zajít na pivo) :D škoda, že si tohle neuvědomuju při depresi.. dále jsem si uvědomila, že miluju sport a nemám potřebu ze sebe ,,dělat nemocnou chudinku''.. za víkend jsem naběhala přes 21 kilometrů a od té doby se cítím neuvěřitelně dobře a silně :3 sice to odnesly šlachy, ale za pár dní to zase bude dobré a těším se, až vyběhnu.. Uvědomuji si taky svou vůli - začala jsem si všímat změn na svém těle - nových svalů na břiše a nohách.. a tohle je asi ta síla, kterou si pořád potřebuji dokázat - a vím, že ji mám :)

Jediná otázka, kterou si teď kladu, je, co s blogem.. Promítaly se v něm moje problémy s jídlem, i když jsem se ze začátku snažila být co nejstručnější, ale zpětně to vidím jinak.. příjem 500 kalorií, kolikrát ani ne, a připadala jsem si jako otesánek.. Když to porovnám se svým aktuálním příjmem, nestačím se divit… ale konečně ŽIJU… a možná se mi podaří docílit stejně perfektní postavy i zdravým jídlem.. Čas na blogování se občas najde, tak přemýšlím, že bych tento blog nechala otevřený a třeba by pomohl některým slečnám se stejným problémem, který už je, snad definitivně za mnou J A uvažuji o založení blogspotu.. sice si neslibuji četné příspěvky, ale občas se přeci jen něco najde - třeba to bude konečně příležitost se někde pochlubit se svými ,,foodporn'' příspěvky :D přestože mám nový mobil od prosince a paměť je dostačující, celkem se teď začíná plnit všemožnými snídaněmi, obědy, ovocnými svačinkami atd. :D je to moje současná úchylka :D

Co myslíte? Mám něco takového založit? :) Mějte se krásně a užívejte si slunečných dnů!! :))


P.S.: Gratuluji všem, co to přečetli až do konce, je to pro mě naprosto vyčerpávající výkon :D kromě čtenářského deníku takhle dlouhé příspěvky nepíšu :D
Neznič to, pro co jsi tak tvrdě bojovala.