Recipes.

Řezy Orgasmus

20. dubna 2013 v 22:46 | Ellie
Zdravíčko :) abyste si nemyslely, že se nedotknu sladkého, tak přidávám můj oblíbený recept :D jsem takový to růžovoučký prasátko, co rádo peče a pak nakrmí svoje tlusťoučké bříško a zbytek rodiny :D naštěstí existují mnohem horší buchty, koláče, řezy... :) takže, představuji vám řezy Orgasmus ! jo, fakt se to tak jmenuje :D

Jablko a mrkev

19. února 2013 v 19:40 | Ellie
Ahojky berušky, pořád jsem nemocná a nudím se.. Vedle toho se taky dopuju vitamínama, tak jeden super zdravý, dobrý a rychlý vám sem hodím.. Spousta z vás ho už určitě zná, ale tak si ho aspoň připomeňme :)


Mrkev oškrábeme a jablko zbavíme slupky. Obojí nastrouháme a já pro zlepšení chuti pokapávám šťávou z citronu :) a nechte si čvachtat! ;) :D

Olomoucký cottage

3. února 2013 v 19:58 | Ellie
Další moje specialitka :D opět se jedná spíš o bílkovinovou bombu :) to mám nejradši, hlavně k večeru po dlouhých procházkách a návštěvách fitek, běhání a podobně ;) Je to zase rychlá příprava, takže to stihne každý :)

potřebuješ:

cottage sýr
2 kousky olomouckých tvarůžků
rajčata
koření (chilli, pepř, sůl)

Rajčata nakrajíme a všechno zamícháme :D

Celozrnné těstoviny na mexický způsob

26. ledna 2013 v 12:58 | Ellie
Tak jsem si konečně našla čas na to, abych sepsala další z mých oblíbených receptů. Až tak moc se neliší od těch předchozích, opět tam hraje hlavní roli moje oblíbená mexická zeleninová pánev z Lidlu (http) a celozrnné těstoviny, které jsem si naprosto zamilovala.. :)

takže, potřebujete:

- celozrnné těstoviny (já kupuju farfalle v d&m)
- mexickou pánev
- extra pálivý kečup (pokud máte rádi pálivá jídla jako já)
- nastrouhaný eidam podle chuti
- koření (já dávám chilli, pepř, gurmánku a trošku soli)

Uvaříte těstoviny a opečete zeleninu (už je tam rostlinný tuk, takže ohřívám vlastně jen na vodě), okořeníme, ještě než zeleninu hodíte na talíř, tak asi 3 minuty předtím tam nasypete sýr. Potom těstoviny slejete, zamícháte se zeleninou a servírujete s kečupem... je to rychlý a vynikající zdravý jídlo :)

Čínské nudle

29. srpna 2012 v 12:08 | Ellie
Ahojky, dneska zase kuchtím, podobný výsledek jako minule, ale dneska jsem trochu obměnila složení :D Včera jsem si koupila v Marks & Spenceru ty vyhlašované čínské nudle (jedna porce má totiž jen 80 kcal a přitom nízké množství sacharidů, které mě nezasytí ani při velkém množství).. :D Balíček se čtyřmi porcemi stojí 40 korun, takže až budu na intru, zase se tam vypravím :) Pro informaci vypadají takhle a určitě ochutnám i jejich další potraviny ;) Veřejně tato firma totiž hlásí, že při výrobě používají kvalitní výrobky a omezují kalorickou hodnotu, množství tuků a cukrů :)) přitom ty ceny nejsou vůbec špatný! Sbohem, Tesco :D Mimochodem místo zeleniny si samozřejmě můžete dát i nějakou omáčku ;) Někdy to zkusím třeba se špenátem anebo třeba boloňskou :D Taky jsem přidala asi 50g cottage, protože budu mít aktivní odpoledne, tak abych večer neluxovala ledničku..

Mexická zeleninová pánev, cottage a krůtí kousky

27. srpna 2012 v 12:37 | Ellie
 
 

Reklama
Neznič to, pro co jsi tak tvrdě bojovala.