Workouts.

Další.. :))

26. prosince 2013 v 22:10 | Ellie
tak tu mám pro vás další vyzkoušený workout :)) tentokrát celkem pohodčka.. teda aspoň proti tomu předchozímu ;) jak jste si užily svátky? :) :* já celkem jo a došlo i na cukroví :// ale dneska už zase nanovo a zase cvičit a cvičit :)) copak jste dostaly pěkného pod stromek? :)

Ab workout

23. prosince 2013 v 0:01 | Ellie
ahojky :* dneska tu mám pro vás jeden skvělý workout :)) doufám, že užíváte volna a máte se skvěle ;) později se vám ozvu :))

Workout na břicho od Cassey Ho

20. listopadu 2013 v 22:18 | Ellie
poslední dobou můj nejoblíbenější workout :)) sice chvilkami umírám a ještě pořád některé cviky tahám zády, ale už se lepším a mám ze sebe radost :) Cassey je fakt skvělá a ta její ukecanost během cvičení mě vždycky nakopne :)

8 minute abs workout

13. října 2013 v 12:58 | Ellie
jenom tak pro představu, co cvičím.. snažím se denně, ale někdy se nezadaří.. když jsem to cvičila poprvý, myslela jsem, že zešílím, druhý den jsem nemohla vstát z postele.. :D ale po pár cvičeních už celkem pohodička :)) je to super workout a hlavně krátkej, takže ideál pro ty, co nestíhají ;)

Skvělý workout na ruce :)

24. května 2013 v 15:44 | Ellie
Tak zdravím :) jsem na víkend u kámošek, budeme běhat po obřím lesoparku, smát se, jako za starých dobrých časů, bude to skvělý!! <3 tak aspoň přednastavuji workout ;) když si vzpomenu, tak si ho cvičím velice ráda, ale když už ho opakuju po třetí, tak je to docela mazec :D rozdíly vidět jsou, ale to je asi spíš díky běhání ;) užijte si víkend jako já!!! ^^

Squat challenge

15. května 2013 v 5:23 | Ellie
ahojky, brouzdám po svých oblíbených blogerkách a našla jsem u Ley moc zajímavou výzvu, po facebooku koluje trochu podobná, možná stejná, tak jsem se rozhodla zveřejnit tuhle :))

mimochodem, jak jste na tom s cvičením? :* já byla včera běhat při západu slunce a už se zase dostávám do kondice :)) včera jsem běžela přesně hodinu a celkem 8.3km :D takže už jsem celkem spokojenější ;) držte se berušky, a MAKÁME!!! Léto je za dveřmi!! <3

Wanna have flat stomach?

17. března 2013 v 0:19 | Ellie
Našla jsem dost dobrý workout zaměřený na břicho :) sama jsem ho zkoušela a je to docela zabíračka :D


jinak crunches jsou sedy lehy, ale máte nohy ve vzduchu do pravého úhlu.. no zabíračka :D :) ale za to bříško to stojí ;))

100 calories workout

27. srpna 2012 v 11:02 | Ellie
Krátký, jednoduchý a rychlý workout :)) jen do toho! Za lepší pocit to stojí ;)
 
 

Reklama
Neznič to, pro co jsi tak tvrdě bojovala.